Robienie na drutach krok po kroku ♥ Wzory ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić szydełkową podstawkę na jajko? Szydełkowe ozdoby wielkanocne

Jak się mają Wasze świąteczne przygotowania? Jeśli na sam koniec zostawiłyście sobie dzierganie ozdób wielkanocnych, mamy dla Was coś specjalnego ;). Razem z Anią z crochet.pl zapraszamy na video kurs szydełkowania, w którym Ania pokaże Wam krok po kroku, jak zrobić szydełkową podstawkę/stojaczek na jajko. Szydełka w dłoń i działamy :)!

Do świąt zostało już niewiele czasu, ale wystarczająco na tyle byście zdążyły samodzielnie wydziergać piękne stojaczki na wielkanocne jajka :). Do wydziergania podstawek Ania wykorzystała kordonki Maxi Metallic, które przepięknie się mienią. Dzięki temu nasze szydełkowe stojaczki prezentują się niezwykle efektownie i elegancko :). Sami zobaczcie!

 

Jak zrobić szydełkową podstawkę na jajko

Jak zrobić szydełkową podstawkę na jajko

Materiały potrzebne do wykonania podstawki pod jajko:

Chcesz się nauczyć jak zrobić szydełkową podstawkę na jajko?

Kordonek i szydełko znajdziecie tutaj. Jeśli nie przepadacie za mieniącymi się robótkami, koszyczek wykonać możecie z innego kordonka :).

To tyle wstępu, szydełka w dłoń i dziergajcie razem z Anią :).

Wiecie już jak zrobić szydełkową podstawkę na jajko.

Własnoręcznie wykonane ozdoby sprawiają chyba największą radość i wzbudzają najwięcej zachwyty. Jeśli zrobiliście podstawki z naszego kursu koniecznie oznaczcie nas hasztagiem #kurspasart. Będziemy z niecierpliwością czekać na Wasze prace. Niektóre z nich na pewno znajdziecie na naszym INSTAstory. Powodzenia! 

Inne kursy które mogą Cię zainteresować:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *