Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy

Jak zrobić kolczyki z FirePolish? Schemat.

Ostanie kolczyki od Magdaleny Dec zrobiły się wśród Was bardzo popularne. Dlatego nasza zaklinaczka koralików przygotowała dla was kolejny schemat na kolczyki z FirePolish. Są równie proste w wykonaniu, lekkie, urocze i mogą byś niezłą bazą wyjściową do stworzenia czegoś większego. Koralików FirePolish jest Ci u nas dostatek więc śmiało! Do dzieła! 

Co będziemy potrzebować do zrobienia kolczyków?
Jak zrobić kolczyki z FirePolish

Chcecie zrobić kolczyki z FirePolish?

To wpadajcie po produkty TUTAJ. Link ten zawiera wszystkie niezbędne produkty do stworzenia tych wyjątkowych kolczyków. Koraliki FirePolish mają niesamowite kolory. Liczymy na to, że z tego skorzystacie. 😀

 

KROK 1

Nawlecz 15 koralików FirePolish 4mm. 

Zostawiając ogonek o długości 15cm, ponownie przeszyj wszystkie koraliki tak by uformowało się kółeczko (podwójnie przeszyte nicią). Następnie zrób supełek i przejdź nicią kolejnych kilka koralików 
Jak zrobić kolczyki z FirePolish

KROK 2

Nawlecz koralik Toho 8o i przejdź przez pięć koralików FP. Czynność powtórz jeszcze dwa razy.
Jak zrobić kolczyki z FirePolish

KROK 3

Po dodaniu koralików Toho, z koła powinien się ukształtować trójkąt 
Jak zrobić kolczyki z FirePolish

 

KROK 4

Wychodząc z 3 koralika dowolnego boku trójkąta, nawlecz Toho 15o, FirePolish 3mm, Toho 15o, a następnie owiń nić dookoła nici która jest między koralikami 2 oraz 3 na sąsiednim boku trójkąta. Mocno ściśnij, tu praca się trochę odegnie – tak ma być.

 

KROK 5

Przejdź przez Toho, FirePolish, Toho i znowu owiń nicią miejsce łączenia 2-3 koralika FirePolish.

 

KROK 6

Przejdź ponownie przez Toho, FirePolish, Toho, następnie przeszyj się przez 3 koralik. 
Jak zrobić kolczyki z FirePolish

 

KROK 7

Powtórz kroki 4-6 na pozostałych dwóch bokach kolczyka. 

 

KROK 8

Przejdź przez Toho15, nawlecz 3 koraliki Toho 15 omijając FirePolish 3mm i przejdź przez Tho 15o oraz trzeci FirePolish.

 

KROK 9

Powtórz krok 8 na pozostałych dwóch bokach.
Jak zrobić kolczyki z FirePolish

 

KROK 10

Przejdź przez czwarty koralik FirePolish 4mm, następnie nawlecz od 5 do 7 koralików Toho 15o (to zależy jak będzie Ci się układało, chodzi o to by nie było widocznej nici).Przejdź przez Toho 8o i ponownie dodaj od 5 do 7 koralików Toho 15. Przejdź przez FirePolish 4mm (tu można sobie ułatwić odginając pracę prawie na pół). Nawlecz 3- 4 koraliki Toho 15 i opuszczając jeden koralik FP przejdź przez kolejny.

 

KROK 11

Powtórz krok 10 dookoła kolczyka.

 

KROK 12

Połącz kolczyk z biglem kółeczkiem montażowym.

Jak zrobić kolczyki z FirePolish

Schemat tak nam się spodobał, że od razu przy tworzeniu wpisu powstały 3 pary kolczyków. 😀 

Beata Hołoga z naszej grupy zrobiła je szybciorem więc postanowiliśmy Wam pokazać jej cudną wersję. 🙂 

I jak tam? Podobają Wam się gotowe kolczyki z FirePolish?

No ba! Pewnie, że tak. Wypróbowaliśmy wzór i naprawdę robi się go błyskawicznie. 😀 Także będziemy szukać Waszych pac pod hasztagiem #kurspasart.

Lubisz FirePolish? Na pewno spodobają Ci się te kursy:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

grupa rekodzielnicza pasart

Magdalena Dec: Kiedyś przypadkiem wpadł mi rąk magazyn z piękną koralikową bransoletką… i tyle wystarczyło.  😉  Dwa lata później mój projekt wraz z instrukcją znalazły się w tym magazynie.

Tworzę, projektuje, pisze instrukcje, prowadzę warsztaty z koralikowania. Robię to wszystko bo lubię.  Zachęcam do zajrzenia na mój fanpage, gdzie publikuje różne prace:  Ergane Beading

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *