Amigurumi krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić rybkę na szydełku? Kurs dla początkujących

Za oknami zrobiło się cieplutko, nawet jeśli chwilami mocno i deszczowo, więc z kolejnym kursem trafiłam idealnie! Pokażę Wam dzisiaj, jak zrobić rybkę na szydełku – bardzo łatwą i szybką. To już trzecia część naszego kursu amigurumi dla początkujących, więc jeśli jeszcze nie dołączyliście, to szydełka w łapki i nadrabiamy! 

Materiały potrzebne do zrobienia rybki: 

Rybka na szydełku jest w sam raz dla tych, którzy dopiero się uczą. 

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie tutaj. Nie musicie sugerować się wybranymi przeze mnie kolorami czy nawet rodzajami włóczek – tego typu drobne projekty możecie zrobić z dowolnej włóczki, byle było na niej dobrze widać oczka ;).

       

 

No to co? Wiecie już jak zrobić rybkę na szydełku?

Jak Wam się podoba?  Która część naszego kursu podobała Wam się najbardziej? Piszcie! 😉   

Z serii mini zabawek zrobisz jeszcze:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.    

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. Marta. says:

    cześć pasart,
    uwielbiam wasze wzory tylko niektóre są tylko powiedziane na filmiku, nie napisane. Mi osobiście lepiej się robi gdy mam napisany wzór. Tak jest m.in. w tej rybce. Moglibyście dołączyć napisany wzór?
    pozdrawiam Marta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *