Amigurumi krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy, Szydełkowanie krok po kroku ♥ Wzory ♥ Schematy ♥ Podstawy ♥ Jak zacząć, Video

Jak zrobić meduzę na szydełku? Amigurumi dla początkujących

Ilu z Was przemknęło kiedyś przez głowę, że chcielibyście zacząć robić maskotki na szydełku, ale to dla Was za trudne? Otóż oficjalnie pozbawiam Was tej wymówki! W nowej serii amigurumi dla początkujących pokażę Wam proste maskotki, z których zrobieniem poradzi sobie nawet osoba początkująca. Przygotowałam dla Was film, w którym pokażę, jak zrobić meduzę na szydełku. Do roboty! 

Materiały: 

Kto się chce dowiedzieć jak zrobić meduzę na szydełku?

Wszystkie potrzebne materiały kupicie tutaj. Nie przejmujcie się, jeśli nie znajdziecie konkretnej włóczki czy akcesoriów – wierzymy w waszą kreatywność! Jeśli chodzi o kolory, to są absolutnie dowolne, a jeśli włóczka Creative zniknie z półek zanim zdążycie ją dorwać, to na spokojnie zamieńcie ją np. na Yarnart Jeans Plus lub trochę cieńszą Yarnart Denim Washed

   

meduza na szydełku

Wiecie już jak zrobić meduzę na szydełku.

Jak Wam się podoba? Koniecznie dajcie znać, jak Wam poszło i nie zapomnijcie o #kurspasart!

Zapraszamy po inne kursy na nasz blog:


Specjalnie dla Was utworzyliśmy grupę zrzeszającą pasjonatów rękodzieła. Do grupy należą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, również te, które tworzą dla Was kursy. To tutaj możesz pochwalić się swoimi projektami, zapytać o radę, wyjaśnić wątpliwości odnośnie kursów, zgłosić swoje propozycje kursów, a także nawiązać nowe znajomości, z ludźmi, którzy mają takie samo hobby jak Ty :). Zapraszamy! Do grupy możesz zapisać się tutaj.

Mada Miotk. Absolwentka nowych mediów, zakochana w książkach, żaglach i ręcznie robionej biżuterii. Wielbicielka etnicznych wzorów, kontrastowych kolorów i drobnych koralików pod każdą postacią. Na co dzień odnaleźć ją można na facebooku lub instagramie.    

Może Ci się także spodobać >>

1 Comment

  1. Bardzo słodka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *