Robienie biżuterii krok po kroku ♥ Tutoriale ♥ Kursy, Video

Kolczyki z koralików TOHO – Kurs DIY

W dzisiejszym kursie DIY, pokażemy Wam jak zrobić trójkątne kolczyki z koralików TOHO. Choć kolczyki mogą się wydawać nieco trudne w wykonaniu, nie zrażajcie się! Mamy dla was przystępny kurs w formie video, na którym Agnieszka Wajzer-Nowak, tłumaczy krok po kroku, jak samodzielnie wykonać takie kolczyki z koralików. Spróbujcie!

Agnieszka przygotowała dla Was kilka pokazowych wersji kolczyków, ale to od Was zależy jakich kolorów TOHO użyjecie. Nasz kurs video ma raczej formę instruktażową, która ma pomóc Wam oswoić się z tą techniką, ostateczny wygląd kolczyków zależy od Was – zachęcamy do eksperymentowania :)!

jak zrobić kolczyki z toho

jak zrobić kolczyki z koralików

Do wykonania kolczyków potrzebne Ci będą:

toho lista

Bigle do kolczyków – do kolczyków dobrać możesz bigle otwarte lub klasyczne angielskie.

Koraliki TOHO – najlepsze będą te w rozmiarze 8 lub 11. Możesz wykonać je z koralików o zbliżonych odcieniach lub tych ze sobą kontrastujących. Wybór należy do Ciebie :).

Kółeczka montażowe – wybierając kółeczka montażowe zwróć uwagę na to, by były w tym samym kolorze co bigle.

Igła – zwróć uwagę na to, by była na tyle duża, by przeszła przez nią nić czy żyłka, ale i na tyle mała, by przecisnęła się przez oczko koralika.

Szczypce – przydadzą Ci się do zamontowania bigli i kółeczek montażowych.

Mocna nić lub żyłka – pamiętaj, że żyłka musi przejść przez oczko wybranej przez Ciebie igły.

Wszystkie produkty potrzebne do wykonania kolczyków znajdziesz tutaj. Jeśli któregoś z nich zabraknie i będziesz mieć problem z znalezieniem dla niego alternatywy, napisz do nas, a wspólnie coś wymyślimy :). Kurs powstał z myślą o przedstawieniu możliwości beadingu. Nie bój się eksperymentować i dodawać coś od siebie!

 

 

jak zrobić kolczyki z koralików toho

kolczyki z toho

jak zrobić kolczyki z koralików

Koniecznie zajrzyjcie też do naszego kursu na wiszące kolczyki z koralików TOHO, który znajduje się tutaj. Dajcie znać jak podoba Wam się kurs i czy był dla Was czytelny – czekamy na Wasze komentarze :)!

Agnieszka Wajzer-Nowak: Ukończyła liceum plastyczne we Wrocławiu. Uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z poznańskimi firmami zajmując się oprawą plastyczną imprez, dokumentacją fotograficzną i filmową, a także rękodziełem artystycznym: decoupagem, filcowaniem, sutaszem. Prowadzi warsztaty dla młodzieży i dorosłych, na których pokazuje jak łączyć różne techniki malarskie, graficzne, fotograficzne z rzemiosłem artystycznym. Dla blog.pasart.pl tworzy kursy , gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak zrobić biżuterię.

Może Ci się także spodobać >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *